Rodzaj oferty
dom wolnostojacy ( sprzedaż )
Opis
Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 258 m2 (całkowitej 358 m2), położony na działce 1700 m2. Nieruchomość otoczona jest ogrodem z drzewami i tujami, co zapewnia ciszę i prywatność.
Parter - 172 m2
salon z kominkiem i wyjściem na taras, trzy sypialnie, kuchnia z jadalnią, łazienka z wanną i prysznicem, toaleta, trzy korytarze, kotłownia (8,1 m2) i garaż (25,4 m2) z automatyczną bramą.
Poddasze - 86 m2 użytkowej (186 m2 po podłodze)
Obecnie niezagospodarowane, z możliwością aranżacji dodatkowych pokoi, biura lub osobnej części mieszkalnej.
Parkiet dębowy w salonie, w pozostałych pomieszczeniach jesion, parapety wewnętrzne drewniane, zewnętrzne granitowe. Ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny), kominek, ogrzewanie podłogowe w łazience i toalecie, centralny odkurzacz, zmiękczacz wody. Ekologiczna oczyszczalnia .
Lokalizacja
Spokojna okolica z dobrym dojazdem. Do centrum Stargardu 15 minut, do Szczecina 30 minut. W pobliżu komunikacja miejska, dworzec, sklepy i szkoła.
Dodatkowe informacje: umeblowane, garaż